Başkanımız

Takvim

DİGİ-FİRE PROJESİNİN FİNAL TOPLANTISI KONYA’DA YAPILDI

Derneğimizin proje ortağı olduğu Profesyonel ve Gönüllü İtfaiyecilere Dijital Destek(DİGİ-FİRE) adlı Ulusal ve Uluslararası projenin final toplantısı Konya’da yapıldı.

Erasmus+ hibe programları kapsamında Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığına bağlı Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen 2018-1-TR01-KA204-059528 numaralı '' Digital Support for Volunteer Firefighters'' başlıklı projemizin 9-10 Eylül 2021 tarihleri arasında Konya’da gerçekleşen Ulusal ve Uluslararası Proje Final Toplantısına tüm ortaklarımız katılım göstermişlerdir. Digi-FİRE projesi ile profesyonel ve gönüllü itfaiyecilerin meslekî eğitimlerinin e-öğrenme yöntemi ile ekonomik, hızlı ve kolay gerçekleştirilmesi ve akıllı şehirlerde afet ve yangın olaylarının yönetilmesine katkıda bulunması hedefleniyor.

Konya Büyükşehir Belediyesi ve Tüm Gönüllü İtfaiyeciler Derneği(TÜGİD) ev sahipliğinde gerçekleştirilen 2 gün süren program; açılış konuşmaları, projenin genel hatlarıyla tekrar gözden geçirilmesi, yasal ve finansal konular-görev ve sorumluluklar üzerine tartışmalar, beklentilerin tartışılması, proje döngüsü içerisinde iletişim yöntemleri, yaygınlaştırma ve görünürlük kuralları, proje döngüsü içerisinde geliştirilecek çıktılar vb. konu başlıklarında olmak üzere hibrit toplantı model yöntemi ile tamamlanmıştır.107 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret10042