Başkanımız

Takvim

Tüm Gönüllü İtfaiyeciler Derneği İspanya’da

Digi-FİRE Projesinin 3. Uluslararası Toplantısı İspanya’da Yapıldı

Tüm Gönüllü İtfaiyeciler Derneğimizin(TÜGİD) proje ortağı olduğu Erasmus+ Hibe Programı kapsamında Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından desteklenen 2018-1-TR01-KA204-059528 numaralı ‘‘Digital Support for Volunteer Firefighters’’ başlıklı projemizin 15-16 Ekim 2019 tarihleri arasında İspanya’nın Madrid şehrinde gerçekleşen 3. Uluslararası Proje Toplantısına derneğimizi temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Cevdet İŞBİTİRİCİ, Başkan Yardımcısı Latif ERDOĞAN ve Yönetim Kurulu Üyesi Serkan DEMİREL tarafından katılım sağlanmıştır.

Derneğimiz ve tüm ortaklarımız tarafından katılım sağlanan Digi-FİRE projesi ile profesyonel ve gönüllü itfaiyecilerin meslekî eğitimlerinin e-öğrenme yöntemi ile ekonomik, hızlı ve kolay gerçekleştirilmesi ve akıllı şehirlerde afet ve yangın olaylarının yönetilmesine katkıda bulunması hedefleniyor.

İki gün süren program, açılış konuşmaları, projenin genel hatlarıyla tekrar gözden geçirilmesi, yasal ve finansal konular-görev ve sorumluluklar üzerine tartışmalar, beklentilerin tartışılması, proje döngüsü içerisinde iletişim yöntemleri, yaygınlaştırma ve görünürlük kuralları, proje döngüsü içerisinde geliştirilecek çıktılar ve 2 ayrı grup halinde yuvarlak masa tartışmaları vb. çalışmalar ile tamamlanmıştır

411 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret10042