Başkanımız

Takvim

Tüm Gönüllü İtfaiyeciler Derneği’nden Erasmusdays Etkinliği

‘Digital Support for Volunteer Firefighters(Digi-FİRE)’’ başlıklı projemizin ‘Erasmusdays’ kapsamında 11 Ekim 2019 tarihinde derneğimiz tarafından Gönüllü İtfaiye Bilgilendirme Toplantısı yapılacaktır.

Tüm Gönüllü İtfaiyeciler Derneğimizinde(TÜGİD) ortağı olduğu Erasmus+ Hibe Programı kapsamında Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından desteklenen 2018-1-TR01-KA204-059528 numaralı ‘‘Digital Support for Volunteer Firefighters(Digi-FİRE)’’ başlıklı projemizin ‘Erasmusdays’ kapsamında 11 Ekim 2019 tarihinde derneğimiz tarafından Gönüllü İtfaiye Bilgilendirme Toplantısı yapılacaktır.

Digi-FİRE projesi ile profesyonel ve gönüllü itfaiyecilerin meslekî eğitimlerinin e-öğrenme yöntemi ile ekonomik, hızlı ve kolay gerçekleştirilmesi ve akıllı şehirlerde afet ve yangın olaylarının yönetilmesine katkıda bulunması hedefleniyor. Kamu Kurum ve Sivil Toplum Kuruluşların(STK) katılacağı toplantıda Digi-FİRE projesinin tanıtımı yapılarak gönüllü itfaiyecilik ile bilgiler paylaşılması planlamaktadır.

396 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret9256